Kontakta oss

I Gävle Hamn har vi kontor och uppställningsplats för fordon.


Forslunds bulktransport AB


Vår besöksadress är
Gamla Depåvägen 21, 806 47 Gävle

Växelnummer
026-109955

Journummer Transportledare
070-3301570
Epost
info@fbtab.se

Helena Forslund

Ekonomi - Certifiering - Inköp

​​​​​​​070-330 15 68
​​​​​​​helena@fbtab.se

Jonas Forslund

Transportuppdrag - Personal - Inköp
​​​​​​​070-330 15 76
​​​​​​​jonas@fbtab.se

Linda Forslund

Administration - Kund - Leverantörsreskontra
070-326 18 69
​​​​​​​linda@fbtab.se

Ulrica Forslund

Personal - Arbetsmiljö - Utbildning
​​​​​​​070-330 15 78
ulrica@fbtab.se

Per-Arne Strandberg

Transportledning

​​​​​​​070-795 80 23
​​​​​​​per-arne@fbtab.se

Jonny Ikonen

Personaladministration - Transportledning
​​​​​​​070-390 29 93
jonny@fbtab.se