KONTAKT

På kontoret

test1test1
test1

Helena Forslund

Ekonomi - Certifiering - Inköp

​​​​​​​070-330 15 68
helena@fbtab.se​​​​​​​
Jonte6Jonte6
Jonte6

Jonas Forslund

Transportuppdrag - Personal - Inköp

​​​​​​​070-330 15 76
jonas@fbtab.se
Linda4Linda4
Linda4

Linda Forslund

Administration - Kund - Leverantörsreskontra
070-326 18 69
linda@fbtab.se

Ulrica3Ulrica3
Ulrica3

Ulrica Forslund

Personal - Arbetsmiljö - Utbildning

​​​​​​​070-330 15 78
ulrica@fbtab.se
Martin2Martin2
Martin2

Martin Axner

Fordon - Verkstad

​​​​​​​070-205 00 04
martin@fbtab.se
perarne1perarne1
perarne

Per-Arne Strandberg

Transportledning

​​​​​​​070-795 80 23
​​​​​​​per-arne@fbtab.se

I Gävle Hamn har vi kontor och uppställningsplats för fordon.

Forslunds bulktransport AB


Vår besöksadress är
Gamla Depåvägen 21, 806 47 Gävle

Växelnummer
026-109955

Journummer Transportledare
070-3301570

Epost
info@fbtab.se